anticonceptionale marvelon 21

Contraceptie

Postata de georgikaserban cu 14 ani in urma.

as dori sa stiu daca aceste medicamente interactioneaza cu antibioticele ceaiul de sunatoare si cu gref?mai sunt si altele?va multumesc

Raspunsuri (4)

simona

acum 14 ani

Din cate stiu da, se pare ca sunatoarea ar anula efectul Ac-urilor nu stiu daca este si demonstrat la fel si antibioticele. Asa ca pt siguranta ta folosesti si alt mijloc de protectie in acea perioada.

Simona

acum 7 ani

Buna ziua ma numesc simona am loat pastile marvelon 21 si am facut pauza la ele si mam culcat cu sotu meu dar nu sa terminat in mine atunci de ce mie rau si vomit ce am ce sa fac

Simona

acum 7 ani

Buna ziua ma numesc simona am loat pastile marvelon 21 si am facut pauza la ele si mam culcat cu sotu meu dar nu sa terminat in mine atunci de ce mie rau si vomit ce am ce sa fac

Simona

acum 7 ani

Buna ziua ma numesc simona am loat pastile marvelon 21 si am facut pauza la ele si mam culcat cu sotu meu dar nu sa terminat in mine atunci de ce mie rau si vomit ce am ce sa fac