am intrerupt anticonceptionalele

Contraceptie

Postata de ioanna177 cu 13 ani in urma.

buna ziua. am luat ac "cezarrete" dupa ce am nascut, in timp ce alaptam iar apoi l-am schimbat cu "marvelon 21" am luat 1 an jumate , am vrut sa fac o pauza, dar nu mi-o mai venit ciclul de o luna jumate, in tot acest timp am avut contact sexual dar protejat. mi-am facut un test de sarcina dar a iesit negativ. este posibil sa fi ramas insarcinata sau s-a dereglat ciclul????? ma pute-ti ajuta ????

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Ai o dereglare hormonala. Nu inteleg de ce nu ti-ai pus sterilet daca ai avut o sarcina. Consulta un medic endocrinolog.