ajutor

Contraceptie

Postata de anunutza cu 10 ani in urma.

Buna ziua...de cateva zile ma tot streseaza iubitul meu precum ca as fi insarcinata...eu nu iau nici un fel de anticonceptionale, are grija el...insa acum nu stiu daca rade de mine sau chiar a facut-o....Ajutati-ma va rog cu un raspuns....luna aceasta menstruatia mi-a venit in data de 4 si s-a incheiat in data de 10...noi am avut contactul sexual in data de 14....(eu nu mai inteleg nimic...eram in perioada fertila?)...

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Posibil, daca ciclul menstrual este regulat.

lumy

acum 10 ani

cel mai bine este sa iti faci un test de sarcina si atunci vei sti sigur...sunt la farmacie teste f ieftine la vreo 6 lei si iti dau rezultat precis...

lumy

acum 10 ani

cel mai bine este sa iti faci un test de sarcina si atunci vei sti sigur...sunt la farmacie teste f ieftine la vreo 6 lei si iti dau rezultat precis...