Ajutor .. deget introdus cu sperma in vagin

Contraceptie

Postata de Roxanaperghel cu 11 ani in urma.

Buna ziua ,
Intr-un moment de neatentie si p***ae prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin pe care se afla sperma .. el era la a 4-a ejaculare in 48 de ore .. iar eu eram in a 2-a zii dupa menstruatie vreau sa va spun ca nu am un ciclu regulat .
Va rog sa imi spuneti care sunt sansele sa raman insarcinata ...
As dori raspunsul unui doctor .

Raspunsuri (4)

cacat george

acum 11 ani

fi-a dracu de c***a prapadita

TOBYPIXI

acum 11 ani

ESTI DISPERATA.........STAI LINISTITA CA NU RAMAI GRAVIDA CU SPERMA DE PE DEGET,CARE A LUAT DEJA CONTACT CU AERUL SI BANUIESC,NU A FOST O CANTITATE SEMNIFICATIVA.CONSULTA TOTUSI UN MEDIC.

aaa

acum 11 ani

Toby, hai ca mi-ai inseninat ziua cu teoria ta cum ca spermatozoizii mor la contact cu aerul. Se pare ca nu stii nici faptul ca e nevoie doar de UN spermatozoid pt fecundare, nu de "o cantitate semnificativa".

alexis

acum 11 ani

3-5 zile dupa ciclu nu ramai insarcinata. chill :) as sta sa-ti explic de ce dar as face-o degeaba. take care