a mai folosit cineva mercilon?

Contraceptie

Postata de yssabelle88 cu 10 ani in urma.

buna,as vrea sa stiu si eu daca a mai folosit cineva mercilon si ce efecte adverse are?am nascut acum 8 luni dar din pacate nu pot sa mai alaptez si as vrea sa iau aceste anticonceptionale,precizez k am mai luat acum 4 ani dar pt o perioada foarte scurta de timp (2 luni) si le-am intrerupt dorind sa raman insarcinata.si cam cat costa aceste AC?a avut cineva efecte adverse de la ele?multumesc celor care raspund!!!!!pwp

Raspunsuri (1)

dana.z

acum 10 ani

ac mercilon costa in jur de 18 lei, efectele adverse depin de fiecare femeie. eu le-am intrerupt dupa 3 ani ca imi vine ffff putin mensta. si acum imi vine la 35 de zile de la ultima menstra si ma chinui sa inteleg de ce, in cat timp mi se regleaza sa fie ca inainte de a le lua, vreau un bebe.....