Pastila de a doua zi ?

Contraceptie de urgenta

Postata de membru225200 cu 5 ani in urma.

Buna , am o intrebare stanjenitoare pt mine , am avut relatie intima cu partenerul meu de 2 ori in aceeasi noapte (fara protectie cu ejaculare in interior de 2 ori), menstra a trecut de cca 10-11 zile , am luat a doua seara pastila de a doua zi , + de vreo 4 , 5 luni am lasat anticonceptionalele, ma intreb exista oare posibilitatea sa fi ramas insarcinata ? eu as dori acest lucru dar partenerul ....

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006