rugaminte

Constipatie

Postata de inger cu 8 ani in urma.

Buna ziua , am 24 de ani, am colonul iritat de mult timp , nu consum cafea si sucurii dar am dureri groaznice in partea stanga sub coasta , ma puteti sfatui cum as putea scapa de aceste dureri Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

SonyMarika

acum 8 ani

In partea stanga sub coasta este splina ... colonul e mai jos . Dar daca stii sigur ca ai colon iritabil se trateaza cu No-spa si argila pulbere de la farmacie

inger

acum 8 ani

Multumesc din suflet Dumnezeu sa va rasplateasca inzecit ,deoarece am o situatie ..... si nu pot sa merg la doctor Mentionez faptul ca in cazul in care reusesc sa elimin gaze , durerea se mai amelioreaza dar in general durerile revin cu o intensitatea mai mare cind ma aflu intr-o situatie stresanta