nu pot sa fac treaba mare?

Constipatie

Postata de DA_N cu un an in urma.

am luat detralex am luat gulcolax o zi jumate si de abia dupa doua zile am putut sa fac ceva in urma cu o saptamana am fost asa de constipat inca atunci cand am fost la toaleta am simtit ca pe langa treaba mare imi atarna ceva ca o ata si am tras si ma durea. Ce sa fac, ce sa iau?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/constipatia_530