Madalina

Constipatie

Postata de madalina360 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Baietelul meu, in varsta de 3 ani si 8 luni, se abtine de a mai face caca, dupa ce, in urma cu aproximativ 3 saptamani, a fost constipat si a sangerat putin.
De atunci nu mai vrea sa faca deloc, de olita nu vrea sa mai auda ,face cam la 3 zile, pentru ca ia zilnic Duphalac.
Ce pot sa ii fac, sa ii treaca sperietura,pentru ca am epiizat deja tot ce stiam eu ?
Multumesc.

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

buna, incearca aici daca nu iti raspunde nimeni in mod pertinent, pe mine m-a ajutat cineva in legatura cu fricile baiatului meu: http://s*****a

madalina360

acum 10 ani

Buna, multumesc pentru sfat, asa voi face, pentru ca aici oricum nu raspunde nimeni.
Multa sanatate !