Laxativele

Constipatie

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Daca ai primesti vre-un sfat,care da rezultat,scriemi-l si mie t e rog frumos.Multumesc!

Raspunsuri (1)

emil106851

acum 15 ani

Pentru problemele de tranzit intestinal foarte bun este ceaiul verde cu gingseng,se fierbe un l de apa cu plantele respective(se gaseste la Plafar),pana scade la jumatate.Se face acesta operatiune seara,iar a doua zi ai scaun fara probleme. Mai este si medicamentul Sennax, dar in timp creeaza dependenta,eu l-am luat dupa operatia de fibrom uterin ptr. reglarea tranzitului intestinal, am fost f. multumita de el.