Este grav dacă am diaree de o săptămână ?

Constipatie

Postata de MembruMobileApp1518281861 cu 6 ani in urma.

Bună ziua, de o săptămâna am diaree. Primele 3 zile au fost oribile cu vărsături , crampe, dureri abdominale severe ;diaree din oră în oră, tuse seacă și de asemenea când tușesc uneori am incontinența fecală. Am fost la medic și mi s-a spus că nu este nimic grav, dar acest lucru tot nu mă liniștește și de aceea cer răspuns la întrebarea aici.
Mulțumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bulimie-si-anorexie--tulburari-de-alimentatie/diareea-cronica_10418

MembruMobileApp1518281861

acum 6 ani

Mulțumesc mult