Durere stomac,voma si putin scuipat cu sange

Constipatie

Postata de deea_c cu 11 ani in urma.

Sunt foarte speriata,asta noapte pe la m-a luat o durere de stomac cu inaduseala,si stare de voma,abia le 6 am reusit sa vomit,si am scuipat si putin sange,ce poate fi,e grav?va multumesc din suflet

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Acuzele dumneavoastra apartin sferei gastroenterologice si ar putea trada o gastroduodenita sau afectiune ulceroasa; de asemenea, ar putea fi consecinta intolerantei digestive ( indigestie) . In cazul persistentei, accentuarii simptomatologiei va recomand un tratament de specialitate pentru un diagnostic cert si tratament pe masura.

constantin

acum 11 ani

de sarbator am consumat excesiva alcol si acum am dureri de stomac,voma si scuip singe cear putea fii?

ananananan

acum 10 ani

nimic dormi papa.