Durere ocazionala in partea dreapta jos a abdomenului

Constipatie

Postata de Gabitzu246 cu 12 ani in urma.

BUna ziua
de 2 zile orice mananc in maxim o ora trebuie sa ma duc la toaleta si am niste crampe ingrozitoare mentionez faptul ca in urma cu 3 saptamani am fost operat de apendicita nu am avut nici o complicatie prima si a doua saptamana am avut scaun regulat Despre ce o fi vorba? va rog frumos ajutatima sunt disperat am doar 14 ani nu stiu ce sa ma mai fac in fiecare noapte ma trezesc cu crampe si trebuie sa ma duc la toaleta pe langa asta am si diariee. VA rog daca cineva doreste sa ma ajute si pe mine cu un raspuns.

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna ziua,

Va recomand sa vorbiti cu parintii dvs si sa va duca sa va consulte un medic internist.