disconfort

Constipatie

Postata de extremefly cu 12 ani in urma.

buna ziua, de ceva timp am un disconfort sub buric pe centru burtii, mai tot timpul, si am gaze foarte multe, n-am crampe dar ma tine ceva acolo, imi fermenteaza mereu, am facut mai demult si un scaun cu sange dar dupaia nu am mai facut deloc, nu mi-a mai aparut... am fost si la medic dar nu mi-au pus niciun diaagnostic...eu am avut mai demult si giardia, ce as putea sa am dupa aceste simptome? multumesc

Raspunsuri (1)

eva40

acum 12 ani

este limpede ca e parazitoza.Ia urgent Paraprotex 3x1/zi si Oregano Oil 3x10 picaturi pe putina miere
in rest evita lactatele si zaharul,bea ceau de cimbrisor