diaree după masă

Constipatie

Postata de vasile cristian cu 13 ani in urma.

revin si fac un comentariu asupra întrebării pe care a adresat-o :am fost la medic şi mi-a recomandat să cumpăr medicamente DEBRIDAT 100mg , MOTILUM 10mg , LEVANT 30mg am cumpărat si am început să le iau si mă simţeam mai bine chiar mergeam la baie o data la 2 3 zile si făceam scaun normal , dar în urmă cu două săptămâni sa întâmplat ceva deosebit deoarece ma pus să dorm si mam trezit după 10 minute tremurând tot corpul - două zile la rând- după care am mers la doctor si am făcut analize la sânge si a descoperit Helicobacter pylori - din nou mia dat medicamente FROMILID 250mg , DUOMOX 250 mg şi Nexium 20mg pe care leam cumpărat si totul a mer bine până ieri luni 11 aprilie 2011 în care a început diareea si am fost la baie de 4 ori interesant cu scaun nu tocmai moale .
Aceasta problemă pe care o am este de 8 luni în urmă . sper că aceste informaţi să fie de folos în am acorda un sprijin .

Raspunsuri (3)

dia23

acum 13 ani

Aoleu baiete,ai dat vreodata pe la scoala?Esti agramat!!.

vasile cristian

acum 13 ani

pt dia23 mulţumesc pt comentariu , ai vre-o sugetie asupra problemei mele
mersi mult

manea

acum 12 ani

cred ca conteaza mai mult sanatatea decat gramatica mai aceala care nu ai fost niciodat bolnav , nu te mai baga in seama daca nu ai raspunsuri din experienta si din suflet , omenie .....