diaree de la ce?

Constipatie

Postata de fiorelo cu 14 ani in urma.

nu stiu din ce cauza apare la mine diarea cam o data pe saptamana si nu dureaza mai mult de o zii dupa care trei zile nu mai merg la toaleta pt a face scaunul.nu mi se pare ca as fi constipat in acele trei zile si ma simt bine doar ca in medie de 7 10 zile reapare diarea. mentionez ca am si slabit putin decand a inceput problema.sar putea sa am probleme cu colonul? va rog cei care se confrunta cu aceleasi simtome sa rasp[nda .multumes

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 14 ani

Daca aceasta problema a aparut de curand [nu este ceva cronic ],este bine sa consulti un medic gastroenterolog. S-ar putea sa ai o problema cu colonul........nu este ceva grav dar, trebuie urmat un tratament prescris de un specialist. Multa sanatate !

marina

acum 14 ani

buna ziua.am iesit la scaun o substanta gelatinoasa dupa ce o zi intreaga am avut diaree,va rog explicati-mi care este problema.va multumesc

cristina

acum 13 ani

Nu stiu care sa fie cauza dar pot sa iti recomand Biotics. Sunt probiotice care ajuta la reglarea tranzitului intestinal

daniela

acum 13 ani

Biotics merge de minune, cel putin in cazul meu. Dupa cateva zile o sa te simti mult mai bine, mai ales ca ajuta si la imbunatatirea sistemului imunitar.