curatarea colonului

Constipatie

Postata de veronica121 cu 14 ani in urma.

buna ziua, as dori sa fac o curatare a colonului dar nu as dori o dieta drastica pentru ca nu vreau sa slabesc, ma puteti indruma? va multumesc

Raspunsuri (5)

raluca

acum 14 ani

Eu folosesc ceai verde antiadipos, care se pare ca este foarte bun, elimina toate rezidurile alimentare din organism.

Mai poti recurge la tipuri de clisma.

veronica121

acum 14 ani

multumesc pentru raspuns. eu am vazut cateva episoade din emisiunea aceea cu spa-ul din andaluzia parca si arata cum se face detoxifierea si curatarea colonului era f scarbos dar....se observau efectele. arata efectiv treaba mare sau depunerea aceea de pe colon care reiesea in urma tratamentului.

raluca

acum 14 ani

Nu m-am uitat la emisiunea de care vb, dar daca vei incerca sa bei ceai verde vei vedea cu siguranta efectele. Sa stii ca mai sunt si pastile, dar nu stiu cat de bine isi fac efectul.

Numai bine!

vali

acum 14 ani

pentru colon multifibre naturale te pot ajuta sati cumperi sunama 0746215622

Adrienne

acum 14 ani

Am facut aceasta detoxifiere a organismului cu " COLON CLEANSE" [ Wellness Plus International ]. Se poate face comanada prin internet, costa 125 roni, o cutie de 340 gr., dar merita. Tot ceea ce ei sustin in prezentarea produsului [ seminte de iarba ], sunt lucruri adevarate. Nu este nimic scarbos,se bea acea compozitie si ai scaun normal, atat . Citeste despre acest produs, iti garantez ca este adevarat totul. Si in legatura cu slabitul, eu nu am reusit, cu toate ca as fi dorit......deci nicio grija.