cum scap de scaunele moi?

Constipatie

Postata de florimi cu 9 ani in urma.

Am si eu o problema .De cate ori trebuie sa plec de acasa la piata de exemplu ma apuca durerea de burta si trebuie sa merg la toaleta,dar se intampla mai tot timpul chiar si cand sunt undeva .Nu neaparat sa am scaunele moi.Mi se intampla de mai multe ori pe zi.Am luat mai tot timpul pastille ca LOPERAMID.De multe ori nici nu-si fac efectul.Intrebarea mea este daca exista altfel de tratament pentru asa ceva.Am uitat sa va spun ca si in momentul in care am de primit un rezultat ceva imediat trebuie sa merg la toaleta.Va multumesc .

Raspunsuri (1)

Bogdan

acum 9 ani

Buna,
Daca credeti ca-mi puteti da mai multe detalii despre suferinta dumneavoastra, as putea sa va recomand ceva natural cu effect demonstrat pe mai multe persoane . Daca ati fii interesat sa-mi lasati nr de tel, sau adresa de mail .