Constipatia

Constipatie

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

am 23ani si am probleme cu constipatia. precizez ca am tinut o cura drastica de slabire acum 1 an in care am slabit 30 kg.de cateva luni am inceput sa mananc normal, cu exceptia painii albe si imi revenisem cat de cat, dar de 2 saptamani a revenit iar problema. ce este de facut?

Raspunsuri (4)

daniela937

acum 16 ani

Salut .. am si eu aceasta problema .. dupa un lung tratament de antibiotice , iti recomand sa bei seara inainte de culcare o cana de ceai de crusin o sa-ti faca viata mai ushoara si nu creaza dependentza

RODICA DIANA

acum 16 ani

salut, si eu am avut probleme cu tranzitul intestinal. iti recomand un produs extraordinar se numeste enterolactis duo produs de sofar italia, se gaseste de putin timp in farmacii, este natural si nu da dependenta la fel ca si crusinul sau dulcolaxul, care dupa o administrare mai indelungata trebuie sa maresti doza si iti irita mucoasa intestinala. multa sanatate.

emilia

acum 13 ani

Pentru constipatie sau probleme cu tranzitul intestinal eu recomand Biotics. Este un produs pe baza de probiotice care ajuta la normalizarea tranzitului. Se foloseste si in timpul tratamentelor cu antibiotice tocmai pentru a evita probleme de tipul cel mentionate de daniela. Eu il recomand cu caldura pe mine m-a ajutat foarte mult.

corina

acum 13 ani

Sunt de acord cu emilia. O cura cu probiotice ar trebui sa te ajute sa iti rezolvi problema. Iar Biotics sunt cele mai bune.