constipatia!

Constipatie

Postata de bors130285 cu 15 ani in urma.

ce remedii dtiti pt constipatie?...fac sport beau apa incerc samananc sanatosdar...tot nu reusesc sa dau de capat!

Raspunsuri (7)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Si eu am aceeasi problema ca si tine. Am gasit la farmacie ceai verde care sincer e foarte bun. Poti incerca si tu. Sanatate

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Incearca mierea de albine, o lingurita dimineate pe stomacul gol. La mine a mers.
Sau mai poti folosi taratele de grau, uleiul de ricin.
Numai bine!

gabriela190128532

acum 15 ani

Ma confrunt cu aceeasi problema dar de cand folosesc ceiul Sveltaflor sunt ok si constipatia a disparut.

aurelia31134646

acum 15 ani

Buna ziua,
Ai putea incerca cu produsele naturale cu aloe vera(gel.ceai,of.greans,first),dau rezultate bune in asemenea cazuri.
Ptr. mai multe informatii - [email protected] sau 0727567107
multa sanatate

vali

acum 14 ani

buna te pot ajuta cu produse naturale multifibre omega 3 te costa 250 ron 0746215722

adrian

acum 13 ani

Parerea mea este ca o cura de probiotice te-ar ajuta mai mult. Incearca cu Biotics, regleaza tranzitul intestinal. Sanatate!

adriana

acum 13 ani

Principala idee ca probioticele sunt recomandate in reglarea tranzitului intestinal, constipatie. Iar cele din gama Biotics sunt cele mai recomandate de medici.