Colonul iritabil - recomandari alimentare

Constipatie

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

mai tot timpul trag vanturi mai mirositoare sau mai putin mirositoare,indiferent ce as manca trebuie sa ies imediat afara.as dori un remediu de la un doctor please pt ca e jenant si ma simt rau in colectivitate

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

mai tot timpul trag vanturi mai mirositoare sau mai putin mirositoare,indiferent ce as manca trebuie sa ies imediat afara.as dori un remediu de la un doctor please pt ca e jenant si ma simt rau in colectivitate