buna

Constipatie

Postata de mirezizica cu 10 ani in urma.

buna tuturor sunt mamica de 12 zile si de 8 zile am diaree si eu si bebelusul ce asi putea sa iau in afare de de medicamente va multumesc

Raspunsuri (2)

AndreiBogdan1996

acum 10 ani

Nu iti va da nimeni un raspuns, si eu am postat acum cateva zile in acest topic, degeaba..

mirezizica

acum 10 ani

DA AM OBSERVAT ORICUM AM REZOLVAT SINGURA SI DACA AI VREODATA PROBLEME DE GENUL ASTA SA STII CA TR SA FACI UN CEAI DIN JUMATATE DE LINGURITA DE SCORTISOARA 1 CRENGUTA MICA DE ROZMARIN SI PUTINA MENTA TOATE ASTEA LA 2 CANI DE APA SI BEI 1 CANA PE ZI AJUTA FT MULT