Buna ziua numele meu este George am 36 de ani

Constipatie Giardioza

Postata de MembruMobileApp1495625059 cu 6 ani in urma.

Intrebarea mea este urmatoarea in urma ci 3 sapt am facit niste analize pt ca aveam un anume disconfort abdominal ,in urma analizelor a reesit ca am helicobacter pilory si chisti giardia lambila am urmat 5 zile tratament cu albendazol de 4oomg,acm urmez tratamentul pt hp cu amoxacilina,claritromicina si controloc ,prb este ca de cand iau tratamentul pt hp durerile persista si parca s-au intensificat putin,as vrea sa stiu daca este normal,sau am altceva mai grav decat cele cu care am fost diagnosticat,tin sa mentionez ca nu vomit nu am scaun cu sange,de mancat mananc normal cu regimul ce mi s-a impus!!!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Parazitoze/giardioza_550
//sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectia-cu-helicobacter-pylori_6637