buna ce credeti ca poate fi ?

Constipatie Abces hepatic

Postata de Utilizator11532455427 cu 5 ani in urma.

Buna, de cateva zile simt o durere oarba in parte stanga , simt de altfel ca stomacul mi-e balonat, mai pronuntat in partea stanga ..daca ma apas simt la fel o durere oarba. Mai simt borboroseli in stomac .. cu arsuri foarte slab pronuntate .. , daca ma intind sau ma aplec la fel se simte umflat si apare durerea aceea oarba .. ce credeti ca ar putea fi daca ma puteti ajuta cu un sfat?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/boala-de-reflux-gastroesofagian_546