balonare si flatulenta

Constipatie

Postata de adryana_vl cu 13 ani in urma.

ce imi puteti recomanda k sa pot evita balonarea si mai ales flatulenta agresiva pe care o am de ceva timp...multumesc anticipat pt raspuns

Raspunsuri (6)

arginina.ro

acum 13 ani

Foarte simplu: http://aloevera-forever.eu/Aloe-Berry-Nectar.html + http://aloevera-forever.eu/Forever-Active-Probiotic.html

adryana_vl

acum 13 ani

multumesc

adriana_n

acum 13 ani

adryana_vl ai scapat de probleme?

adryana_vl

acum 13 ani

sa sti k da..am scapat...dar nu cu tratamentul de mai sus pt k este ff scump...am facut o cura ..ink nu am terminat''o...dar ma simt bn...cu ceai de la fares...se numeste curatarea colonului trb sa bei 3 cutii -2 plicuri pe zi , 1 plic la 200 ml infuzie 15 min...dupa care nu maninci nmk 30 min...dak respecti ce am scris....o sa vezi diferenta..eu sunt ff multumita...astept sa''mi spui cum este...te pup

mari67

acum 13 ani

adriana aveai numai flatulenta si bolboroseli sau si scaune mai moi eu cu asta ma confrunt si as vrea sa stiu daca pot folosi si eu ceaiul
multumesc

adryana_vl

acum 13 ani

nu,..nu aveam