scaun cu mucus la bebelus de doua luni si jumatate dupa vaccin

Constipatia si diareea copilului

Postata de vadamcik cu 11 ani in urma.

buna sf.ro!
va rog ajutati-ma....davidut are doua luni si jumate,pina la vaccin a fost tot normal,dupa o zi dupa vaccin are scaunul cu mucus si de mai multe ori pe zi(pina la vaccin facea de o data -doua ori pe zi) acum face de trei patru si cu mucus,plus la asta maninca foarte rau,pina si dupa vaccin noi e dam bobotic de doua ori pe zi pentru colicii.
va rog sa imi raspundeti daca trebuie sa ma ingrijorez pentru scaunul cu mucus,mersi mult anticipat ....

Raspunsuri (3)

Claudiu

acum 10 ani

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema.

Utilizator11561909042

acum 4 ani

Bună și eu ma confrunt cu același lucru. Îmi puteți spune va rog cum ați rezolvat problema?mulțumesc

Menyhart zoltan

acum un an

Copilul dupa vaccin mananca putin si scaun negru