Rrefuz de a mai face caca?

Constipatia si diareea copilului

Postata de Utilizator11624217966 cu 2 ani in urma.

Buna ziua.baietel de 3 ani jumate nu vrea sa faca treaba mare.se strânge,se pune jos,vrea doar in brate doar ca sa nu faca.spune ca ii e frica dar plânge f tare.aproape zilnic face cate un pic si acum abia la 2 saptamani ii da drumul la tot si face foarte mult.si noapte plânge că vine caca si nu vrea.cum as putea sa il mai ajut?

Raspunsuri (1)

Utilizator11626891960

acum 2 ani

Buna sunt in aceeasi situatie, noi locuim in germania, iar tratamentul pe care l am primit aici nu are niciun efect! Ai rezolvat ceva?