O întrebare ?

Constipatia si diareea copilului

Postata de Cercel cu un an in urma.

Buna!! Am o fetița de 4 ani si am o mare problema ia nu face la olița, si când face treaba mare se dezbracă când nu o vezi si se joaca cu el își pune pe fata nu sa ce sa mai fac si ce înseamnă asta… ma puteți ajuta??😞

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cresterea-si-dezvoltarea-copilului-cand-este-cazul-sa-ne-ingrijorami_10989

Cercel

acum un an

Unde mai exact trebuie sa merg cu ia??