intrebare poate ajutatoare

Constipatia si diareea copilului

Postata de elnora cu 13 ani in urma.

Ati auzit de Biotics Baby? eu am folosit pentru copilul meu si se pare ca da rezultate foarte bune in reglarea tranzitului intestinal la copii

Raspunsuri (8)

elnora

acum 13 ani

Nu numai ca regleaza scaunele acest produspe care l-ati mentionat, darBiotics Baby si tonifica, imbunatateste starea generala a organismului.Il gasiti in forma de praf pulbere sau lapte

Iuli

acum 13 ani

Iti raspunzi singura, draga mea. Ai uitat sa schimbi profilul. Se vede ca vrei sa faci reclama.

Tatiana_eu

acum 13 ani

Buna ziua,

Nu am folosit pana acum decat produse naturale, mai ales ciaiuri pentru a incerca sa ameliorez starea fetitei mele. Are 3 ani si este extrem de constipata. Nu as vrea sa recurg la medicamente, dar ceaiurile nu dau rezultate in situatia asta care pare sa se agraveze.

mariana

acum 13 ani

Eu i-am dat puiutului meu fara nici o problema si in 2-3 zile si-a revenit. Se dizolva in lapte si nu schimba gustul. Tatiana_eu incearca cu incredere ca are rezultate bune.

alex

acum 13 ani

Si eu i-am dat celui mic cand a avut scaune dese si am fost foarte multumita. Si-a revenit rapid. Sincer nimic nu multumeste o mamica mai mult decat sa isi vada copilul sanatos si mai ales linistit.

daniela

acum 13 ani

Si eu i-am dat intr-o perioada d-astea cand avea probleme cu diareea. In doua zile nu mai avea nimic.

mariana

acum 13 ani

Tot asa am rezolvat si eu diareea celei mici cu Biotics Baby.

bianca

acum 13 ani

am si eu o intrebare va rog..biotics baby poate fi dat si sugarilor? am un baietel de 2 luni si e constipat....de 3 saptamani face caca numai cu ajutorul supozitoarelor...dati-mi un sfat va rog....