diaree la fetita de 9 ani

Constipatia si diareea copilului

Postata de beatrix205112910 cu 8 ani in urma.

Buna fetita avea 2 zile diaree cu mucus si varsaturi,medicul de familie mia recomandat saprosan 1/2,metoclopramid1/2,si Eubiotic.de 2 zile nu a vomitat si nu a avut scaun!!! Sa ii mai dau tratament in continuare?? Cate zile e normal sa ii dau saprosan,metoclopramid,eubiotic???

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna, ca sa fii sigura ca fiica ta nu mai are nimic poti sa-i dai tot tratemntul care ti l-a dat medicul de familie.