Copili are doi ani si face scaunul foarte gros?

Constipatia si diareea copilului

Postata de Utilizator11535813498 cu 5 ani in urma.

Ce se poate face, a fost odata, de doua ori si sange la iesire, o data a iesit de forma unui deget mic ( nu stiu exact ce era ca un fel de mat, nu stiu cum sa spun, imi pare rau).Ce pot face.

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Constipatia-si-diareea-copilului/constipatia-la-copil_195