Constipatie si fisura la3 anisori?

Constipatia si diareea copilului Abces dentar

Postata de MembruMobileApp1506542522 cu 6 ani in urma.

Buna seara ..am intrat pe acest forum in speranța ca m-a poate ajuta cineva ..am o fetița de trei ani care se constipa si face cu sânge are fisura anala e foarte dureros momentul cand se pune pe olita am încercat laxative microclisma problema e ca ea este si mofturiasa la mancare si nu prea vrea fructe si lichide ...va multumesc

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.

MembruMobileApp1506542522

acum 6 ani

Va multumesc tare mult pentru răspuns ,dar am fost la medic si încă mergem...am urmat tratamentul dar imediat ce ne oprim constipatia revine pentru ca cea mica refuza legumele fructele ..lichidele as vrea sa știu daca se poate complica pe parcurs aceasta fisura sa pateasca Doamne Ferește-te altceva mai grav de atât sant disperata nu știu ce sa mai fac ..se poate opera ??