constipatie la copil de 12 ani

Constipatia si diareea copilului

Postata de stefan1964 cu 11 ani in urma.

Buna ziua
Am un baiat de 12 ani de 3 ani avem probleme de constipatie.A auzit cineva ,eventual a folosit gelul cu microfibre Dr Hummel???
Multumesc anticipat pentru raspuns

Raspunsuri (3)

eva40

acum 11 ani

stimata doamna
daca mai aveti probleme cu copilul,va rog sa-i faceti deparazitare si apoi repop**area florei intestinale.
PARAPROTEX SI PROBIOBALANCE ii trebuie.
pt informatii in plus va rog sa-mi scrieti
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro

Ramona Mihail

acum 11 ani

Zeolitul lichid imbunatatit cu DHQ elimina toate simptomele provocate de constipatie. Cu el m-am tratat si eu si m-am simtit foarte bine

Sorina

acum 11 ani

Am citit si eu pe internet ca acest zeolit sub forma lichida face foarte bine in cazuri de constipatie cronica. Sper sa ma ajute si pe mine ca am dureri foarte mari de burta, ac***a in vedere ca nu am mai iesit la baie de 3 zile.