constipatie la bebe de o luna

Constipatia si diareea copilului

Postata de aly.88 cu 10 ani in urma.

buna ziua,am o fetita de o luna si nu face kk,inca din spital am avut probleme cu kk.ii dau sa suga dar si completare lapte praf pt ca fara el nu o luat in greutate.nu face kk decat cu termometru,imi puteti da un raspuns cu ce as putea sa o ajut fara termometru sau supozitor.va multumesc

Raspunsuri (1)

liliana bruneta

acum 10 ani

dai ceai de sunatoare si isi revine...eu asa iam dat fetei mele cand era constipata.