constipatia cronica

Constipatia si diareea copilului

Postata de jessicastrat cu 13 ani in urma.

tratament naturist pentru constipatia cronica la copii 3 ani

Raspunsuri (4)

Bacu Crina

acum 13 ani

Suc de portocale amestecat cu suc de mere, lactuloza, evitarea alimentelor care constipa.

elena

acum 13 ani

eu am 25 de ani si mananc cate 2 kiwi pe zi si nici urma de constipatie...
nu stiu la copil de 3 ani cum e..ce poate manca..

Fabiana

acum 12 ani

eu am 33 de ani si aveam probleme... de cand cand iau colon fit au disparut ... si ajuta si o lingurita de miere dimineata pe stomacul gol ;)

mariana

acum 10 ani

baietelul meu are 4 ani si 7 luni am observat ca are probleme cu constipatie.ce fel de metode naturaliste pot sal ajut.mersi mult