Constipat de 6 zile

Constipatia si diareea copilului

Postata de Kuby cu 10 ani in urma.

Buna seara...de cateva zile am o problema,SUNT CONSTIPAT. Am mai avut problema asta si acum cateva saptamani dar apoi mancam doar fructe si supe si faceam la 2 zile....dar acum nu stiu ce sa mai fac.....Sunt o persoana anxioasa si imi e frica sa nu am vreo boala grava.....

Raspunsuri (2)

Florea Loredana

acum 10 ani

incearca o cura de detoxifiere cu Zeolit lichid imbunatatit cu dhq. Ajuta la eliminarea toxinelor si a metalelor grele din organism. In plus, tratamentul stiu ca este eficient si la prevenirea unor afectiuni grave, gen cancer sau tumori.

Utilizator11607947415

acum 3 ani

Si eu am schimbat clima din românia către anglia si sunt constipata de 5 zile am iesit de 3 ori dar foarte tare practic pietre. Am ajuns să mă ajut singura sa bag mana dupa el . Am luat sirop dulcolax m a ajutat atunci si m am deranjat la stomac rar acum sunt iar constipata. Si eu sunt anxioasa. Mergi la doctor de familie si te duci la un control. dacă ai henoroizi sa stii ca si asta afecteaza digestia. Eu stiu despre ce vorbesc ca le am pe toate 3 si anxietate si constipatie si hemoroizi . Încearcă iaurt sau 2L de ceai câteva zile pentru digestie si vezi cum merge. Cate 2 l pe zi adica 2 sau 3 plicuri intr i sticla de 2L si bei toata ziua sa vedem cum te simti la mine a funcționat.