Constipație cronică la bebeluși

Constipatia si diareea copilului

Postata de MembruMobileApp1499717439 cu 6 ani in urma.

Aș dori din suflet,sa mă ajute cineva. Am incercat tot ce a fost pe piața de la sirop până la fibre, lactoza ,ceai de mușețel, tot ce am auzit tot ce m-au îndrumat până am urmat și teri luni cu homeopatie care a dat rezultat doar două săptămâni și după iar a început coșmarul. cCe as putea sa mai fac, pentru fetița mea. Menționez faptul că are scaun numai ajutată. M-am saturat de atâtea supozitoare de la vârsta de 5 luni ne chinuim așa. Dacă ar ști cine va ceva? Sau daca a mai trecut cineva prin așa ceva va rog din suflet sa mă ajutați.

Raspunsuri (1)

Dr. Tamara Marcovici

acum 6 ani

Buna ziua. Ce varsta are copilul? Cum a fost alimentat de la nastere pana in prezent? Ce investgatii ati efectuat pana acum pentru elucidarea cauzei constipatiei?