Ce se intampla?

Constipatia si diareea copilului

Postata de RamoRoxa cu 14 ani in urma.

Am un baietel in varsta de 3 luni, care nu are scaun decat foarte rar si atunci doar daca le provoc cu termometrul. Are probleme cu rectul?
Mentionez ca, scaunul nu este tare, ci normal.
Va multumesc!

Raspunsuri (7)

nicolaie

acum 14 ani

inima am 65 ani

SIMONA

acum 14 ani

LASS BABY,este un sirop natural de smochine,special pt bebelusi incepand cu varsta de 0 luni.Mi l a recomandat medicul care are grija de micutul meu care avea aceleasi probleme. Siropul este extraordinar,se gaseste in toate farmaciile

nicolaie

acum 14 ani

vastra de 65 ani si am cu inima de 2006 sunati pe 0368889377 va multumesc

nicolaie

acum 14 ani

sunati an anapoi acum moare acasa meabagat telefonul la carcat sunati va mutumesc acum

CristiC

acum 14 ani

Nu va faceti probleme. Incercati cu Debridat sau Milchzucker (sau ceva de genul asta) de la Humana. Sfatul meu este sa nu il lasati mai mult de 48 ore fara scaun.

mirela

acum 14 ani

se poate sa se fi obisnuitsa il provoci.Eu cat au fost asa mici nu le provocam eu.chiar daca aveau scaun cam la 2-3 zile si nu au patit nimic

izabela deaconu

acum 14 ani

am o fetita de 7 luni si are probleme cu scaunul.Nu vrea sa bea lichide.Alimentatia ei ar fi: dimineta- brazica de vaci facuta di lapte de vaca , amestecata cu mere , biscuiti, pere. la amiaza- supica din morcovi, pastarnac, telina, dovlacei si pui sau galbenus de ou. seara-cereale cu iaurt.Dupa ce mananca masa solida intotdeauna imi cere san.VA ROG AJUTATI-MA! NU STIU UNDE GRASESC!Y