Ce as putea sa ii dau lu bebe de 4 saptamanii?

Constipatia si diareea copilului

Postata de Utilizator11566208536 cu 4 ani in urma.

Specific iam facut masaj pe burtica si tot I puteam face caca ce as putea sa ii dau sunt in Anglia si nustiu ce pot sa ii dau

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa discutati cu medicul pediatru. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Constipatia-si-diareea-copilului/cele-mai-bune-remedii-pentru-constipatia-bebelusilor_17895.