Bebe 1an deranjat la stomac

Constipatia si diareea copilului

Postata de florin_cristina22 cu 9 ani in urma.

Ce alimente sunt bune cand bebe de 1 an deranjat la stomac? (Mentionez ca e la regim alimentar de intoxicatie alimentara). Eu nu stiu decat ca e bun orezul si banana dar banana nu are voue sa manance.

Raspunsuri (1)

Dr. Tamara Marcovici

acum 9 ani

Buna seara. Copilul prezinta varsaturi sau/si diaree? Este cumva diagnosticat si cu alergie alimentara? Ati precizat ca nu are voie sa manance banana...