5 6 scaune pe zi la 1 an si 7 luni?

Constipatia si diareea copilului Diaree

Postata de Utilizator11556135198 cu 5 ani in urma.

Am o fetita . Este a 10 a zi cu scaune deze. 5 -6 scaune nu toate sunt moi
A avut diaree in primele zile 8-10 scaune pe zi
Se afla sub tratament si lapte fara lactoza dar inca are 5 scaune in 24 ore.
Nu stiu ce sa i mai dau ca mananca orez fiert si lapte f.lactoza.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Constipatia-si-diareea-copilului/diareea-la-copiii-mai-mici-de-11-ani_249