Scaun moale dimineata ?

Colon iritabil

Postata de MembruMobileAppCorcimari_1986 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, problema mea consta in scaune moi si balonari in fiecare dimineata cand ma trezesc, fara durei etc., pur si simplu...si asta cam de trei luni, nu inteleg.. va rog un sfat, o indrumare ce trebuie sa fac? Am observat ca am librici mici albi.
Tin sa precizez ca am facut analiza la cropocultura, coproparazitologic, TGO, TGO, bilirubina totala, indirecta, gama GT, fosfataza sint toate bune. Va multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Parazitoze/simptome-ale-bolilor-parazitare-sau-cum-se-manifesta-infectiile-cu-paraz_9498