Mancarime zona anala scaun incomplet?

Colon iritabil

Postata de Utilizator11621270211 cu 2 ani in urma.

Buna ziua, am 27 de ani si ma confrunt cu o problema recenta, ma simt foarte umflat in stomac balonat si am scaune incomplete si alternative intre normal si moale, pe langa asta mereu ma simt balonat la orice mananc iar de 4 zile pe anus ma confrunt cu mancarime si o durere mica, am palpat zona si simt ca o biluta mica si tare care ma doare cand apas, iar daca strang din fund simt un disconfort mic. Zilele astea imi voi face programare la un medic insa sunt putin stresat ca nu inteleg ce ar putea fi, sa fie hemoroizi?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/balonarea-un-simptom-care-nu-trebuie-ignorat-iata-ce-boli-grave-poate-as_15367

Andrew

acum un an

Buna ziua! Si eu m-am confruntat cu aceeasi problema o perioada indelungata de timp, singurul produs care a reusit sa ma ajute a fost Proctolab, este o crema cu actiune rapida care se poate aplica atat exterior cat si interior. Pe mine m-a ajutat foarte mult, sper sa te ajute si pe tine. Iti voi lasa mai jos link-ul de unde il poti cumpara daca esti interesat. O zi buna!

adresa_web_filtrata -proctolab.beauty- adresa_web_filtrata /?alstream=uu4P