Dureri de burta tratate de Helicob.Pylory,cu antibiotice insa durerile de burta de ce continua?

Colon iritabil

Postata de MembruMobileApp1508913854 cu 6 ani in urma.

Poate fi colon iritabil sau probleme cu colonul?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Apendicita-si-alte-cauze-de-abdomen-acut/durerea-abdominala-simptome-si-diagnostic_11329