voma

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de saruca cu 12 ani in urma.

Fetita mea de 1 an si 7 luni vomita de cel putin 1 data pe saptamana ,am facut toate analizele si au iesit bune numai la coproparazitologic i-au iesit chisturi de giardia am facut tratament si am repetat analiza si nu mai are giardia dar tot vomita ... nu mai stiu ce sa fac sunt terninata psihic unde sa ma mai duc ??? ce analize sa mai fac??? in rest este vioaie plina de energie ,adoarme greu dar doarme bine , va rog daca este cineva care sa imi raspunda ....ce samai fac??? VA MULTUMESC

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Nu cred că este cazul să vă alarmaţi deoarece nu este nimic patologic, fiind vorba probabil doar de intoleranţă la vreun aliment. Totuşi pentru liniştea d-vs, puteţi consulta şi un medic pediatru.

saruca

acum 12 ani

va multumesc pentru raspuns

oana

acum 12 ani

Aceeasi problema am avut si eu cu fetita mea...dar crede-ma ca s-a facut bn...uite ia id-ul meu si vb acolo mai multe.o sa-ti explic cum ne-am, facut noi bn.

OANA

acum 12 ani

oanachelcea ACESTA E ID-UL MEU