varsaturi

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de mafiota cu 14 ani in urma.

DE ce varsa copilul meu de 3 luni,dupa si inaintea mesei???

Raspunsuri (5)

raluca

acum 14 ani

Poate are ceva la stomac sau nu-i mai place laptele? Ai incercat sa iei legatura cu pediatrul?

elena

acum 14 ani

sa va povestesc. am doua fete . una blonda alta bruneta. cea bruneta vomita si o doare stomacul. cea blonda se supara pentru ca ii acordam mai multa atentie celei brunete. de cand mi-a spus asta , la fiecare data cand vomita o bat. [pe cea bruneta] ce tupeu pe ea sa isi supere sora. si a si vomitat in dulapul ei. si i-a distrus di haine.

mirela

acum 14 ani

si copilul meu varsa.are 3 ani nu stiu ce sa mai fac cu el.

loredana

acum 14 ani

al meu are 1 luna jum si varsa dupa masa ce se intampla

Dana

acum 14 ani

Si fetita mea are 3 luni si vomita in timpul zilei,medicul pediatru mi-a zis sa-i dau ceai de colici in cantitate mica