Starile de greata si de voma la copil

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

si eu sunt interesata de acest subiect pentru ca am un baietel de 2 luni si jumatate si varsa in exces laptele matern. I se intampla sa verse in jeturi pe gurita si pe nas o data la 2 zile chiar. Dar ia in greutate.De o saptamana nu mai varsa pt. ca ii dau sa manance mai des si mai putin. Doar regurciteaza ca fiecare bebelus. Dar nu un firicel de lapte, ci un pic mai mult(aproximativ o lingura de lapte). Ce sa zic> incearca la fel. As vrea sa stiu ce raspunsuri ai mai primit pt. ca la inceput eram tare speriata. Acum mi-a mai trecut.

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

si eu sunt interesata de acest subiect pentru ca am un baietel de 2 luni si jumatate si varsa in exces laptele matern. I se intampla sa verse in jeturi pe gurita si pe nas o data la 2 zile chiar. Dar ia in greutate.De o saptamana nu mai varsa pt. ca ii dau sa manance mai des si mai putin. Doar regurciteaza ca fiecare bebelus. Dar nu un firicel de lapte, ci un pic mai mult(aproximativ o lingura de lapte). Ce sa zic> incearca la fel. As vrea sa stiu ce raspunsuri ai mai primit pt. ca la inceput eram tare speriata. Acum mi-a mai trecut.