scaunul la copii

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de adrian46100694 cu 15 ani in urma.

Am o fetita de 11 luni si de cateva zile are scaunul foarte ciudat, este tare si are aspect de bombonele si face si foarte greu.trebuie sa va spun ca de cateva saptamini refuza sa manince mincare gatita, supica pireuri sau carnita, doar lapte si ceva fructe, dar nu multe. Am nevoie de un sfat de la mamicile care au trecut cu bebelasii lor prin asa ceva. Multumesc!

Raspunsuri (2)

adrian46100694

acum 15 ani

Am o fetita de 11 luni si de cateva zile are scaunul foarte ciudat, este tare si are aspect de bombonele si face si foarte greu.trebuie sa va spun ca de cateva saptamini refuza sa manince mincare gatita, supica pireuri sau carnita, doar lapte si ceva fructe, dar nu multe. Am nevoie de un sfat de la mamicile care au trecut cu bebelasii lor prin asa ceva. Multumesc!

oanap85

acum 14 ani

draga mami fetita ta e CONSTIPATA si normal ca refuza mancarea daca stomacelul e cam plin -tarziu raspuns dar poate foloseste cuiva