scaun ciudat

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de Bexi cu 12 ani in urma.

buna, copilul meu de 9 saptamani are scaunul ca si o secretie, ca albusul de ou, ca mucozitatile . este normal? prietena mea zicea ca e posibil sa se fi racit la burtica...eu n-am mai auzit de raceala la burtica, mai ales la baieti. sa ma impacientez? mananca normal, colici ca de obicei, sub tratament cu picaturi, doarme normal, in jur de 12-14 ore pe zi.

Raspunsuri (1)

deea

acum 12 ani

fetita mea a avut mucus la fel, la doua luni, DIN CAUZA VACCINULUI DTP.
am fost internate amandoua in spital. grija mare la vaccinuri, informati-va despre efectele acestora! Nu mi-am mai avccinat copilul de atunci si nu am mai vizitat nici un medic!

Sanatate multa!