Fierea scoasa! Help!

Colici si alte tulburari digestive la copii

Postata de Bazu cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Mama mea are 55 de ani si in urma cu o luna s-a operat de fiere laparoscopic. De atunci si pana acum are cate un scaun o data la aprox 15- 30 min. sub forma lichida - galbuie urat mirositoare. Este deshidratata. Are ameteli, greturi, lipsa poftei de mancare, oboseala. Tine regim alimentar strict si degeaba...
Nu poate opri aceasta diaree?
As dori sfaturi, medicamente sau chiar metode naturiste!
Va multumesc!

Raspunsuri (2)

colnago

acum 12 ani

Un ajutor naturist pentru mama dv. poate fi bautura bioactiva Tahitian Noni

Bazu

acum 12 ani

dupa 40 de zile cu regim si-a mai revenit in privinta scaunelor dar durerile continua sa persiste..